Background

Kasy

ELZAB MINI


ELZAB Mini - kwintesencja prostoty i niewielkich rozmiarów. Idealna do średnich i małych placówek. Stworzona z myślą o sprzedaży usług lekarskich, weterynaryjnych, prawniczych. Mobilna kasa idealna dla pracujących w terenie, prowadzących parkingi, obsługujących imprezy i...


Więcej informacjiElzab Mini E


ELZAB Mini E to niewielkich rozmiarów prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealnie dopasowana do potrzeb usługodawców i małych placówek handlowych.
Umożliwia wprowadzenie na paragonie NIP nabywcy, zgodnie z regulacjami obowiązującymi od 2013 r. (kasa z...


Więcej informacjiElzab K10


Prekursorski na naszym rynku model kasy z dotykowym panelem. Nowoczesna, wszechstronna kasa przeznaczona zarówno do pracy w terenie jak i w systemie stacjonarnym.
Odporna na zmianę warunków atmosferycznych, przystosowana do pracy w różnych uwarunkowaniach.
Posiada...


Więcej informacjiElzab Jota E


Małe urządzenie wielkich możliwości. Kolejny w ofercie ELZAB model z elektroniczną kopią paragonów. Jest to kasa jednostanowiskowa, dedykowana dla małych sklepów spożywczych, sklepów mięsnych, cukierni, piekarni, małej gastronomii, stoisk warzywnych i usług.
Posiada...


Więcej informacjiELZAB Delta Max


Nowoczesna, wielofunkcyjna kasa fiskalna zaprogramowana z myślą o przejściu Polski na walutę Euro. Rodzina kas Elzab Delta Max prezentuje najwyższy standard urządzeń fiskalnych, na który składają się m.in. wysoka jakość wykonania zapewniająca wiele lat niezawodnej...


Więcej informacjiELZAB Delta Max E


Zbliżona w funkcjach do kasy Delta Max. Nowoczesna, wielofunkcyjna kasa fiskalna zaprogramowana z myślą o przejściu Polski na walutę Euro. Posiada szereg możliwości z tym związanych. Kopia operacji przechowywana jest na karcie pamięci.


Więcej informacjiELZAB Delta Max G E


Rodzina kas Delta Max to przede wszystkim najwyższy standard pracy wśród kas fiskalnych. Kasy z tej serii wyróżnia jakość, niezawodność oraz niespotykana funkcjonalność.


Więcej informacji