Background

Urządzenia fiskalne

Elzab Mini E


ELZAB Mini E to niewielkich rozmiarów prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealnie dopasowana do potrzeb usługodawców i małych placówek handlowych.
Umożliwia wprowadzenie na paragonie NIP nabywcy, zgodnie z regulacjami obowiązującymi od 2013 r. (kasa z...


Więcej informacjiElzab K10


Prekursorski na naszym rynku model kasy z dotykowym panelem. Nowoczesna, wszechstronna kasa przeznaczona zarówno do pracy w terenie jak i w systemie stacjonarnym.
Odporna na zmianę warunków atmosferycznych, przystosowana do pracy w różnych uwarunkowaniach.
Posiada...


Więcej informacjiElzab Jota E


Małe urządzenie wielkich możliwości. Kolejny w ofercie ELZAB model z elektroniczną kopią paragonów. Jest to kasa jednostanowiskowa, dedykowana dla małych sklepów spożywczych, sklepów mięsnych, cukierni, piekarni, małej gastronomii, stoisk warzywnych i usług.
Posiada...


Więcej informacjiELZAB Delta Max


Nowoczesna, wielofunkcyjna kasa fiskalna zaprogramowana z myślą o przejściu Polski na walutę Euro. Rodzina kas Elzab Delta Max prezentuje najwyższy standard urządzeń fiskalnych, na który składają się m.in. wysoka jakość wykonania zapewniająca wiele lat niezawodnej...


Więcej informacjiELZAB Delta Max E


Zbliżona w funkcjach do kasy Delta Max. Nowoczesna, wielofunkcyjna kasa fiskalna zaprogramowana z myślą o przejściu Polski na walutę Euro. Posiada szereg możliwości z tym związanych. Kopia operacji przechowywana jest na karcie pamięci.


Więcej informacjiELZAB Delta Max G E


Rodzina kas Delta Max to przede wszystkim najwyższy standard pracy wśród kas fiskalnych. Kasy z tej serii wyróżnia jakość, niezawodność oraz niespotykana funkcjonalność.


Więcej informacjiELZAB K10 ONLINE


Lekka i mobilna kasa dla usług i drobnego handlu.


Więcej informacjiELZAB MINI ONLINE/MINI LT ONLINE


Mała kasa idealna dla placówek handlowych i usługowych.


Więcej informacjiELZAB JOTA ONLINE


Zaawansowana funkcjonalnie kasa dla większych placówek handlowych, usługowych, gastronomicznych.


Więcej informacjiELZAB SIGMA


"Przemyślany program sprzedaży, duża liczba interfejsów do współpracy z urządzeniami okołokasowymi i nowoczesna konstrukcja gwarantują wiele lat satysfakcjonującej pracy."


Więcej informacjiELZAB Mera TE TFT


Elzab Mera TE to wysokiej klasy drukarka fiskalna wyposażona w elektroniczny zapis kopii paragonu. Dzięki szybkiemu i wytrzymałemu mechanizmowi drukującemu znakomicie sprawdza się w punktach handlowych o dużym natężeniu ruchu.
Dzięki trzem najpopularniejszym protokołom...


Więcej informacjiELZAB Mera TE FV TFT


wydruk faktur VAT na drukarce paragonowej


Więcej informacjiElzab Zeta


Drukarka fiskalna ELZAB Zeta to drukarka z elektronicznym zapisem kopii paragonów. Dedykowana jest do małych i średnich punktów sprzedaży. Ze względu na niewielkie rozmiary jest idealnym rozwiązaniem dla kiosków i niewielkich stoisk, gdzie lada ma ograniczoną...


Więcej informacjiElzab d10


Drukarka fiskalna ELZAB D10 to drukarka z elektronicznym zapisem kopii paragonów. Dedykowana jest do małych i średnich punktów sprzedaży. Dzięki wydajnemu akumulatorowi i możliwości komunikacji za pośrednictwem WiFi nieoceniona jako element mobilnego stanowiska...


Więcej informacjiELZAB MERA ONLINE


Urządzenie dedykowane dla super i hipermarketów, hurtowni, stacji paliw, aptek.


Więcej informacji